Diagnóza myastenie?

Více
07. kvě 2013 05:12 - 15. kvě 2013 20:12 #1437 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Dobrý den,
jednoznačný názor je možné vyslovit pouze na základě klinického vyšetření, není možné seriózně vaší diagnózu stanovit diskuzí na internetu, mohu se vyjádřit pouze orientačně, ale opakuji, že vaše obtíže obrazu myastenie neodpovídají.
dr. Piťha
Poslední změna: 15. kvě 2013 20:12 uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
14. kvě 2013 11:56 #1441 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Dobrý den, děkuji za vyčerpávající odpověď. Zkusím se přestat pozorovat a poprosím lékaře o něco na uklidnění, podle něj by byly na místě antidepresiva, snad zaberou a vyřeší se tím i mé problémy. Děkuji ještě jednou. Pěkný den

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2013 11:59 #1442 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Heleďte, já jsem myastenik a nic z toho, co uvádíte, neznám. Co váš odpočinek, pitný režim, kouření a telefóny, co řeknete?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
17. kvě 2013 19:11 #1445 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
No tak odpočinek myslím dostatečný na matku na mateřské, spím denně 6 hodin, poslední týden jen 4, ale to je vyjímečně, vypiju denně tak 1 litr, někdy když je vedro tak i 1,5 litrů, snažím se zdravě jíst-dietně...jinak přiznývým, že jsem v pernamentním stresu, který trvá přesně 14 měsíců, úzkosti a stres....a do toho ty potíže, co jsem zmiňovala

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. kvě 2013 19:58 #1446 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Spaní 6 hodin považuji za minimum. Co odpoledne, malý spánek by neškodil. Pijte trochu víc, já piji až 3 litry. Zkuste odhadnout, co vás stresuje a zkuste se na to otužovat. K jídlu si dávejte ledový salát a skutečně z chladničky. A co ten telefón, jak často voláte?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
18. kvě 2013 06:31 #1448 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Pěkný den, odpoledne spát nechodím vůbec, večer kolem půl noci. Stresují mne právě ty zdrav. potíže, které mám a ještě více to, že se nemůže přijít na příčinu....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 4.704 sekund
Powered by Diskusní fórum