?

Více
23. úno 2009 01:07 #288 od zuzka
Odpověděl zuzka pro téma Odp.:?
Ahoj Báro,kdy tě operovali a kde,to je nějaké divné všechno....A injekce do jizvy jsem ještě neslšela.Mě se jizva zahojila sama od sebe, nemusela jsem nic dělat.Ale jestli ti můžu poradit super je domácí sádlo atakovej tan dětskej olejíček v modrý lahvičce, nevím přesně jak se to jmenuje,ale je to pro miminka, pa zuzka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Conánek
  • Avatar uživatele Conánek Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
23. úno 2009 13:07 #293 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma Odp.:?
operovali mě v motole 8.12. 08,
když já mám k s klony ke keloidům, sádlo je super, ještě do něj přidávám listy z marihuany ten olejíček mám také, je to aviril s azulenem, ale marná snaha, ty injekce už jsem dostávala už do jiné jizvy, co mám na rameni po očkování proti TBC, ta je 8cmx2cm... přesto děkuji :o)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2009 16:58 #295 od Lybicka
Odpověděl Lybicka pro téma Odp.:?
Conánku,

myslim, ze jsem uz psala, ze mi hodne pomohl laser. Mam rok od roku jizvu lepsi a jinak se taky vetsinou lecim keloidem.....nechala jsem si ho delat nekolikrat "u Smuclera" v Asklepionu. Ani to moc nestalo. pry se to ma nechat co nejdrive po operaci! Pokud budes chtit, poslu ti fotku "sterna" :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Conánek
  • Avatar uživatele Conánek Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
23. úno 2009 21:06 #296 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma Odp.:?
jasňačka, sem s ní :) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a mohla bych poprosit nějaký kontakt na ty lasery? moc děkuji
mně také nasadili nějaké biolasery hned po operaci, ale vážně se nic nestalo, jizva je ošklivější a ošklivější:dry: ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2009 17:14 #297 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:?
Barboro,
dívala jsi se na odkaz Léčba:Thymektimie:Když zlobí jizva, který jsem speciálně pro tebe našel a vloži na stránky?
Kontaktovala jsi pana dr. Tvrdoně v Motole?
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Conánek
  • Avatar uživatele Conánek Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
24. úno 2009 19:02 #298 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma Odp.:?
Dobrý den,
s panem doktorem jsem mluvila před i po operaci a doporučil mi jeho manželku, ke které také docházím.
už jsem prošla kúrou 10 laserů a jdu po měsíci na kontrolu 6.3., tak se uvidí, co bude dál! Já jsem jen sháněla nějaké další rady a porady, nechci to zanedbat jako tu jizvu na rameni.
Moc Vám děkuji pane doktore!!!:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.611 sekund
Powered by Diskusní fórum