?

Více
19. srp 2009 18:50 #515 od Marketa5
Odpověděl Marketa5 pro téma ?
Souhlasím s radami Veroniky.
A milé dámy, ta podprsenka je opravdu dobrá věc, zvláště nosíme-li větší čísla :-).
Byla jsem na operaci před deseti lety, dočetla jsem se o tom na nějakém americkém serveru.
Měla jsem ji k dispozici i na JIPce. Vůbec jsem neměla sílu, takže jsem druhý den musela požádat o pomoc sestry, které z toho tehdy byly dost v šoku. Ale nesmírně se mi ulevilo. Nevím, jak bych tam ty čtyři dny vydržela, protože bolest hrudníku byla bez ní mnohem větší. :-) M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2009 10:42 #608 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma ?
ahoj všichni,
můj velký pooperační problém je jizva. Jsem po operaci bez 10 měsíců. Jizva dosud byla vystouplá, zarudlá no prostě keloid, takto se hojím, jelikož mám i jeden na rameni po očkování TBC, ale to je vedlejší.
S paní doktorkou K. Tvrdoňovou z MLC jsme na moji jizvu zkoušeli téměř vše, babské rady, píchání diprosonu (což bylo snad to nejhorší), Dermatix gel, diprosone v masti, sádlo atd.. avšak jizva ne a ne "pracovat" k lepšímu, až před 14 dny, mi paní doktorka zkusila napsat jiný kortikosteroid, který se nazývá GELARGIN, je to gel, který je průhledný a po zaschnutí si na něj můžu vzít i oblečení (a není to drahá investice jako Dermatix gel, Gelargin stojí cca 70 Kč). Po těchto 14 dnech se jizva v jedné části propadla a jinak je světlejší a vláčnější. Věřím, že postupně se sníží celá. Všem, co mají stejný problém moc doporučuji, jsem velmi nadšená a v aplikaci budu pokračovat.
S pozdravem Barbora:P

Více
02. lis 2009 08:36 #616 od fifi
Odpověděl fifi pro téma ?
Ahoj Barboro,
podle popisu gelu bych se docela bála to používat. Podle mých zkušeností je nejdůležitější masírovat, hladit, masírovat atd a hlavně získat si k jizvě pozitivní vztah, teda aspoň pocit že ta jizva je kousek tvého těla a ne nějaký vetřelec. Držím palec Zuzana

Více
02. lis 2009 10:06 #619 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma ?
ahoj
Pročpak bála?
Tak to já se s jizvou nikdy nesmířím, stačil mi ten strašák 7x4,5 cm velký a vystouplý, co mám na rameni a teď ještě tahle jizva. Asi na to nahlížíme každý jinak, ale já se snažím jí ode mě vypudit jak jen to jde!:)

Více
05. lis 2009 13:37 #624 od fifi
Odpověděl fifi pro téma ?
Ahojky, no já jak slyším (čtu) kortikoidy tak bych do toho asi nešla. I tady na stránkách, po volbě Léčba z levého menu, píší že i kortikoidová mast může někdy MG zhoršit. Ale když to bereš pod dohledem doktorky tak je to asi v pohodě. Zuzana

Vygenerováno za 1.297 sekund