Myastenie po porodu

  • Ivana Sporinová
  • Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
27. lis 2008 13:45 #134 od Ivana Sporinová
Myastenie po porodu vytvořil uživatel Ivana Sporinová
Ahoj všem,moc Vás zdravím.Jen by mě zajímalo,kdo zde s myasteniků dostal tuhle nemoc po porodu.?Pokud je tu někdo,ať napíše.Díky a přeji hezký sněžný den

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2008 17:46 #135 od Bohdana
Odpověděl Bohdana pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahojky.U mě se příznaky MG začaly objevovat,když byly dceři 3 měsíce.Rok trvalo,než se nemoc potvrdila.Bylo to těžké,i když jsem se jí tolik nemohla věnovat,vyrostla z ní šikovná a samostatná holčička:) .A dodnes mi pomáhá ,pokud zrovna nemůžu.Dnes je jí 8let.Mám ještě 4-letého klučinu.Zdravím Bohdana.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. lis 2008 15:32 #138 od katka.jaro
Odpověděl katka.jaro pro téma Odp.:Myastenie po porodu
I já jsem dostala mysthenii po porodu - mého 2. dítěte. Dlouho jsem ale otálela jít k lékaři, netušila jsem, proč vidím dvojitě, neudržím hlavu, atd. Takže bylo malému 8 měsíců, když jsem konečně skončila v dispensáři. Ostatně Bohdano, pokud je malé 8 let a máte ještě čtyřletého, znamená to, že jste mohla s myasthenií mít další dítě? Dovolil Vám to pan doktor? Mně totiž třetí dovolit nechce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. lis 2008 19:35 #144 od Bohdana
Odpověděl Bohdana pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahoj Katko.Je fakt,že druhé dítě jsme v plánu neměli:), naštěstí můj stav byl stabilizovaný a doma mi přislíbili pomoc,tak jsme do toho šli a nelituji toho.Sice obě děti byly na císaře,ale pan doktor mi vysvětlil jak to bude vše probíhat,za což bych mu touto cestou chtěla poděkovat!Třetí dítě v plánu ani náhodou nemáme-doufám:P Na to bych už sílu a ani nervy nikde nenašla:woohoo: .Ale tobě přeji,aby ti to vyšlo.Zdraví Bohda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2008 12:46 #168 od Lybicka
Odpověděl Lybicka pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahoj,
ja dostala MG cca pul roku po porodu prvniho syna. Porad jsem si myslela, ze jsem jen unavena z kojeni.....pak ze mam nador nekde na hlasivkach.....pak ze neco s okem....nastesti se na to dost rychle prislo. Nyni mam MG skoro 5 let a pulrocni miminko :-) Sarka :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2009 20:50 - 29. čvn 2009 22:29 #452 od RadkaRobe
Odpověděl RadkaRobe pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahojky u mě propukla myasthenie třetí den po porodu,bylo to moje nejhorší období v životě.Jelikož doktoři nepoznali diagnozu.Záchrana přišla až v podobě Mudr.Piťhy a jsem mu za to vděčná.
Poslední změna: 29. čvn 2009 22:29 uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.723 sekund
Powered by Diskusní fórum