plísňové onemocnění

  • walzanka
  • Avatar uživatele walzanka Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
20. pro 2009 16:12 #693 od walzanka
plísňové onemocnění vytvořil uživatel walzanka
Chci se zeptat pane doktore,už asi dva roky trpím plísňovým onemocněním střev,tzv.kandidozou a k tomu se mi přidala divertikulitida.To je na mě už moc.Souvisí chronická kandidoza a divertikulitida s užíváním Imuranu???????????????Zdeňka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2009 23:41 #694 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:plísňové onemocnění
Ne, ty komplikace způsobuje dlouhodobé užívání kortikoidů.
S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2014 18:27 #1537 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Odp.:plísňové onemocnění
Dobrý deň, na kandidozu by som sa chcela opýtať aj ja. Cca pred mesiacom sa mi začala prejavovať aj na nechtoch, čo je dosť nepríjemné- rukách aj nohách. Doteraz som mala kandidózu v intýmnych oblastiach a zrejme črevách. No momentálne sa mi nedarí dostať na nižšiu dávku s prednizónom, imuran neberiem (kvôli vedlajším účinkom). Dá sa nejak s kandidózou bojovať alebo ju odstrániť? Popri užívaní kortikoidov. Skúšala som na to dietu , ale spôsobilo mi to relaps .Uživala som aj antimykotiká, nezhoršujú mg? lebo ja som mala pocit , že mi to škodí (brala som terbinafin mylan).Je bezpečné brať aj kvapky s výťažkom grep semiačok, oreganový olej a kokosový olej? Niekedy mám pocit, že mi to dosť posilnuje imunitu a tým zhoršuje mg.... Momentálne mám s mg dosť problém, nedarí sa mi dostať do remisie. Neviem ako s tou mykozou bojovať. ďakujem pán doktor....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • walzanka
  • Avatar uživatele walzanka Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
24. úno 2014 09:38 #1538 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Re: Odp.:plísňové onemocnění
Dani pokud budeš mít zájem ,můžeš se mi ozvat,já mám s kandidozou letitéééé zkušenosti,mohla bych o tom napsat knihu snad,co všechno candida dokáže způsobit .....ale pan doktor ti poradí,.
Poděkovali: Danjita

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2014 14:40 #1539 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Odp.:plísňové onemocnění
No tak to by ma naozaj zaujímalo hlavne ako sa toho zbaviť, či sa to vôbec dá pri užívaní kortikodiov.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • walzanka
  • Avatar uživatele walzanka Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
25. úno 2014 11:20 #1540 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Re: Odp.:plísňové onemocnění
Já už bojuju dlouho.Kandidozu jsem dostala před několika lety po silných dávkách atb,kortikoidů i imunosupr.V tu chvíli jak jsem se začínala cítit dobře z myasthenie,tak pak mi bylo najednou špatně.Cítila jsem,ž na mě něco leze a doma jsem se vyvrátila.začalo to špatným polykáním ,silnými průjmy nebo zácpou,hubnutím,horečkami,výtokem a na imunologii mi to zjistili ze stěru ze stolice.imunolog říkal,že kandida je potvora a dlouho to trvá a obvodní mi řekla,že to nevyléčím.měla jsem na to léky.Každý den jím bílý jogurt,nebo podmáslí,vyhýbám se veškerému pečivu,jím hodně zeleniny a cpu se zinkem,také hodně spím a piju hodně tekutin.Taky jsem byla na gastru nález negativní,ale ty střeva zlobí pořád.myslím,že se to ale vyléčit dá.pozor na bazény a v létě nezůstávat v mokrých plavkách.je i kniha ,kde dvě autorky popisují boj s kandidou,oni se obě uzdravily .......můžeme si napsat více na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nechci to psát sem do dbaty o myasthenii

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.439 sekund
Powered by Diskusní fórum