Onemocnění dětí

  • mamca zuzka
  • Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
26 Jan 2009 10:27 #225 by mamca zuzka
Onemocnění dětí was created by mamca zuzka
Dobry den, chtela moc vsem podekovat za tyto stranky. V nasi rodine jsme se s touto nemoci seznamili trochu dramaticky a narychlo pres meho 13ti leteho syna. Lonske letni prazdniny si "zpestril" dvoutydennim pobyt nejdrive ve vinohradske a pote v krcske nemocnici. Teprve zde mu po mnoha testech diagnostikovali myasthenii. Byla jsem v te dobe v patem mesici tehotenstvi a vse jsem prozivala dvojnasob spatne. Nyni jsme si jiz na tuto nemoc "zvykli" , pokud to samozrejme jde, syn ma svuj rezim a nyni pouze cekame na dalsi vyvoj (operaci a presun do centra dospelych). Se synem velmi casto navstevujeme tyto stranky a snazime se ziskat maximalni informace o nami dosud absolutne nezname nemoci. Jeste jednou moc diky a hezky den!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
26 Jan 2009 13:50 #226 by admin
Replied by admin on topic Odp.:Onemocnění dětí
Dobrý den,
jsem rád, že Vám nové stránky, alepoň částečně pomáhají. Jsem ale velmi zneklidněn tím, co jste mi napsala, nevím na co se čeká!!! Choroba může kdykolikv propuknout ve velmi těžké podobě. Bohužel jsem svědkem toho, že mezi lékaři existuje čím dále tím větší nevraživost a obtížnější spolupráce. Např. velmi dobrou spolupráci mále s Motolskou dětskou neurologií, kteří nám posílají děti ihned po zjištění diagnózy a my si je sledujeme a postupně připravujeme k operaci. Nejrozumější by bylo, kdyby jste mi raději zavolala na tel. 224 965 541 !!! Zavolejte mi prosím hned zítra.
dr.Piťha:dry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 1.487 seconds
Powered by Kunena Forum