Dotaz - závratě

More
12 Aug 2009 16:41 - 17 Aug 2009 21:50 #496 by isabo
Dotaz - závratě was created by isabo
Dobré odpoledne pane doktore.Od soboty se mně točí neustále hlava jako když jsem opilá.Dneska mně paní doktorka napsala léky Arleverta já nevím zda tyto léky mohu užívat? Zítra jedu do Varů na Neurologické vyšetření, tak jsem zvědavá jak dopadnu a co mě vlastně je.Děkuji za vaší odpověd Renata
Last edit: 17 Aug 2009 21:50 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 Aug 2009 17:23 #497 by admin
Replied by admin on topic Odp.:Dotaz
Dobrý den,
Arlevert lze brát bez probémů, ale důvod k závratím může být z mnoha a mnoha důvodů. Ten nejčastější je zablokování horní krční páteře. Dejte mi prosím vědět, jak vyšetření dopadlo na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Držím palce, ať vše dobře dopadne.
Zdraví
dr.Piťha

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Aug 2009 15:29 #498 by walzanka
Replied by walzanka on topic Odp.:Dotaz
Dobrý den,moc vám přeji aby vám to vyšetření dopadlo.Já musím reagovat na váš příspěvek.Já měla ty potíže také,bylo mi tak špatně,že jsem myslela,že spadnu a měla závratě.Jakoby nejistotu v prostoru a mdlo.Chodila jsem na různá vyšetření a nakonec jsem měla hodně nízký tlak a sníženou hladinu draslíku-hypokalemii.A když už jsem tu,tak pane doktore,může při hypokalemii člověku být tedy mdlo a mít mravenčení v těle?Já myslím,že může.Zdeňka

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Aug 2009 17:20 - 15 Aug 2009 17:23 #499 by admin
Replied by admin on topic Odp.:Dotaz
Dobrý den,
hypokalemie samozřejmě s myastenií nesouvisí, ale může být při užívání Prednisonu, proto je dobré jeho hladiny kontrolovat a brát preventivně Kalium chloratum. Nedostatek draslíku se může objevit i u pacientů s dlouhodobější poruchou příjmu potravy. Hypokalemie je projevuje svalovými křečemi a někdy i zvýrazněním svalové slabosti.
Zdraví
dr.Piťha
Last edit: 15 Aug 2009 17:23 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.878 seconds
Powered by Kunena Forum