Bolesti zad

  • xslunce
  • Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
25. dub 2013 19:40 #1430 od xslunce
Bolesti zad vytvořil uživatel xslunce
Dobrý den pane doktore, obracím se na Vás dotazem, jak dál postupovat v případě, že mě "chytly záda" Mám déletrvající výhřez ploténky, který je v kontaktu s odstupujícím kořenem. Nějak se mi to nyní celé zhoršilo a asi hnulo, záda hodně bolí až pálí, je výrazně snížená citlivost, dělá mi problém už i dlouhé sezení. Moje OL není příliš znalá ohledně MG, tak stále váhám s její návštěvou. Co můžu na své problémy brát, aby to nezhoršilo MG, když myorelaxancia to být nemohou? Je vhodná nějaká forma rehabilitace, kromě cvičení? Ráda bych problém řešila a snažila se dosáhnout stavu, kdy nebudu mít bolesti, pálení a změněnou citlivost, ne jen tlumila bolest. Beru Mestinon 4x1 a Prednison 10mg. Děkuji za Vaší odpověď

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2013 12:35 #1432 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Bolesti zad
Dobrý den,
myorelaxantia nejsou jistě základní léčbou, dokonce řada lékařů má proti této léčbě výhrady. Řešením jistě také nenín dlouhodobé užívání antirevmatik a analgetik, které u myastenie nevadí. Z rehabilitačních metod jsou vhodné např. manuální trakce, krátkodobě elektroléčba, šetrné mobilizace apod. V krajním případě by nezbývalo než vše řwšit operací.
S pozdravem :)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.018 sekund
Powered by Diskusní fórum