Příčina....MG ?

  • Horáková
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
06. čvn 2013 10:07 #1477 od Horáková
Příčina....MG ? vytvořil uživatel Horáková
Dobrý den, pane doktore,

chtěla bych se ještě zeptat, zda tato nemoc MG je vrozená nebo vznikne nějak sama nebo si ji člověk může způsobit nějak sám, třeba špatným životním stylem nebo užíváním něčeho...? Předem děkuji za odpověď, nikde jsem to nenašla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čvn 2013 19:10 #1478 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Příčina....MG ?
Dobrý den,
myastenie je získané autoimunitní onemocnění. U podobné nemoci - roztroušené sklerózy se ví, že postihuje více kuřáky a lidi s nedostatkem vitaminu D. U myastenie se předpokládá, že to bude obdobné. Jinak není nic zámo o tom, že by se o nemoc člověk nějak "zasloužil".
S pozdravem :)
dr.Piťha
Poděkovali: Horáková

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2013 07:26 #1498 od Jitka1
Odpověděl Jitka1 pro téma Re: Příčina....MG ?
Dobrý den,
pane doktore, mohu se zeptat na Váš názor ohledně souvislosti autoimunitních chorob s přítomností rtuti v těle člověka?
Vím, že obecně je toto v ČR spíše odmítáno a nepovažuje se množství rtuti třeba v amalgámových výplních za nebezpečné, ale přesto... Nemůže na tom něco pravdy být? Já osobně bych se s množstvím černých plomb do této škatulky klidně mohla zařadit :-) Sice největší míru připisuji velikému stresu,který jsem rok před propuknutím nemoci podstupovala, ale ta rtuť mi také leží v hlavě.
Naštěstí už k Vám jezdím na kontroly jen po dvou letech, jsem bez léků a dá se říct, že krom občasné únavy, když se vyloženě přetáhnu, jsem i bez potíží, ale přesto sleduji Vaše stránky, abych byla jak se říká v "obraze".
Narazila jsem na článek a ráda bych znala Váš názor: mercurypoisoned.com/FDA_hearings/TestimonyOfFreyaKoss.doc
Děkuji Vám. Jitka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2013 16:21 #1499 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Příčina....MG ?
U myastenie neexistuje žádna vědecka práce, která by prokázala negativní vliv rtuti. Těžké kovy však mohou imunitní systém negativně ovlivnít. Nevím.. . :)
Dr. Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.254 sekund
Powered by Diskusní fórum