Palko Jiří

  • Palko Jiří
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
26. bře 2015 14:08 #1634 od Palko Jiří
Palko Jiří vytvořil uživatel Palko Jiří
Dobrý den mám dotaz před 6 lety jsem si způsobil rozdrcení
Th L1 po operaci se vše hojilo jak má , ale po sundání stabil korzety abych zatěžoval páteř se mi začala motat hlava až na zvracení stabilita byla špatná poruchy řeči ,psaní,vidění, ale nejhorší je únava .Padají mi víčka vibrace za levým okem ráno a se mi chvěje brada a čárky ve vidění.Tělo mně poslouchá do 12 hodiny potom postupně jakoby klesá a jeto horší a horší.
Hodně to bolí levé rameno lopatka až ke krku jenom levá strana.Během 6 let jsem skončil 2x na pohotovosti bez důvodu se mi zúžilo hrdlo až jsem nedýchal.V posledních dnech se v noci budím že nedýchám a tak lapám po dechu vstanu počkám pár hodin až jsem tak unavený že mně to nebudí.Moje dosavadní léčba byla 2 roky Citalek začal jsem brečet u dojemných filmů
2 roky Rivotril nevěděl co mi je
2 Neurontin . Jsem přesvědčen o tom tyto léky neřeší můj problém pouze ovlivňují mozek aby si myslel že je vše ok. Můžete mi prosím poslat Váš názor zdali jste se setkal s těmito příznaky.Děkuji Palko 44 let

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2015 22:05 #1635 od admin
Odpověděl admin pro téma Palko Jiří
Dobrý den,
vaše popisované příznaky jsou natolik různorodé, že při nejlepší vůli nelze "rozklíčovat" o co se jedná.
Spozdravem
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.439 sekund
Powered by Diskusní fórum