Alveo - Akuna

Více
10. čvn 2009 22:57 #421 od majka
Alveo - Akuna vytvořil uživatel majka
Pěkný pozdní večer pane doktore,
nedávno mě oslovila kamarádka s nabídkou potravinového doplňku firmy AKUNA - Alveo. Mělo by se jednat harmonizační rostlinné tonikum. Z jejich úst to znělo téměř jako zázrak a proto je mi to trochu podezřelé. Vůbec nevím zda by pro nás myasteniky bylo vhodné, zvláště když užívají CellCept.
Více informací je na stránkách www.akuna.net. Nejsou to jen zbytečně vyhozené peníze ?
Děkuji za odpověď a přeji pěkné a pohodové léto. Majka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2009 09:26 #422 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Alveo - Akuna
Dobrý den,
takovýchto nabídek najdete na internetu spousty, využívají důvěřivosti lidí. Tyto webové stránky jsou udělané velmi pěkně, no firma má jistě slušné příjmy. Jistě jsou to vyhozené peníze, které můžete investovat raději do kvalitních potravin a ještě ušetříte.
S pozdravem
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvn 2009 07:50 #423 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Alveo - Akuna
DOBRÝ den pane doktore,tak konečně vím podle fotky jak vypadáte.Máte moc hezkou fotku.Ale jdu rovnou k dotazu.Mám dotaz,jelikož mi dlouhodobě nebylo dobře,byla mi zjištěna divertikulitida tlustého střeva,před tím kandidoza a spekulovalo se o celiakii.Ale protilátky proti lepku byly negativní.Mohla bych užívat vzhledem k tomu,že beru imuran nějaké multivit.a minerály?Já vím,že vše je nejlepší ve formě stravy a ty preparáty jsou drahé atd.Ale myslím,že jednou za čas...Asi mi něco chybí,protože mám úplné hrbolky na nehtech,poradíte?Děkuji Zdeňka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvn 2009 09:34 #424 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Alveo - Akuna
Dobrý den,
specialitou na dirtikulitidu nejsem, obecně je snížena možnost vstřebávat určité živiny, hodně se v poslední době mluví i o tzv. slizniční imunitě, která hraje důležitou roli i u autoimunitních onemocnění. Doporučuje se tedy užívání některých stopových prvků, např. zinek a selen. Podrobněji vy Vám ale měli poradit odborníci - gastroenterologové.
S pozdravem
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvn 2009 16:05 #425 od Myšák
Odpověděl Myšák pro téma Odp.:Alveo - Akuna
Dobrý den pane doktore! Chtěla jsem se jen zeptat, když už se tu bavíte i doplňcích stravy, jestli nijak nevadí užívání kyseliny listové? Děkuji a přeji hezký den! Míša:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvn 2009 21:28 #430 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Alveo - Akuna
Dobrý den,
kyslinu listovou je dobré užívat, když se objeví nějaké problémy s krvinkami, např. u lidí, kteří užívají kortikoidy. Když jí užíváte, pochopitelně to nevadí, ale vždy je nutné vědět proč.
S pozdravem
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.657 sekund
Powered by Diskusní fórum