Antibiotika

Více
30. čvn 2009 06:37 #454 od isabo
Antibiotika vytvořil uživatel isabo
Dobré ráno pane doktore myslím že pan doktor nebude spokojen s odpovědí Cefalosporiny.Chtěl po mně konkrétní název antibiotik které by mně mohl napsat.Ale i tak děkuji za odpovědi.Renata:(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvn 2009 18:45 #455 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Antibiotika
Dobrý den,
pokud panu doktorovi nestačí skupina cefalosporiny, měl by vrátit diplom. Ale to mu raději nevzkazujte.
S pozdravem
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2012 10:43 #1306 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Re: Antibiotika
Dobrý den pane doktore,chci se zeptat zda myasthenici mohou užívat antibiotikum zetamac.Bylo mi dnes na obvodě řečeno,že ano ale chtěla bych mít jistotu.Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2012 18:10 #1307 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Antibiotika
Dobrý den,
Zetamac je azitromycin, je to makrolidové antibiotikum se zvýšeným rizikem pro myasteniky!!!
(viz rizikové léky - noste s sebou k lékaři brožurku)
S pozdravem
dr.Piťha :)
Poděkovali: walzanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2012 17:24 #1308 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Re: Antibiotika
Děkuji Vám moc za odpověď,já se obvodního ptala dvakrát.Jelikož jsem se zhoršila tak jsem dnes byla na pohotovosti v nemocnici a byla tam mladá paní doktorka,která opravdu jevila zájem mám ATB -Klacid.Nebrala bych je ,ale opravdu jsem celý týden kašlala na sucho a dusila se ,snad se myasthenicky nezhorším.Paní doktorka se jmenuje Irena Horová a moc si Vás chválila,prý jste ji učil.Ale to už není o myasthenii.Já Vám ještě jednou :evil: děkuji za vaše odpovědi a nezlobte se.zdeňka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2013 11:45 - 21. bře 2013 13:12 #1414 od alenka
Odpověděl alenka pro téma Re: Antibiotika
Prečo niektoré ATB (konkrétne Dalacin) sú v kategórii rizikové, keď v konečnom dôsledku, po konzultácii s lekárom z neuromuskulárneho centra, mi tento liečbu antibiotikom odobrí.
Poslední změna: 21. bře 2013 13:12 uživatelem alenka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.271 sekund
Powered by Diskusní fórum